INSTIINTARE MODIFICARE PROGRAM DE CIRCULATIE R422

Incepand cu data de 01.04.2019 programul de circulatie al liniei R422 va fi modificat prin reprogramarea primelor doua plecari in cursa de la terminalul din Darvari la orele 04:55, respectiv 5:35,(...)

INVITATIE LA SPECTACOL DE CIRC

Circul National "As" din Bucuresti va sustine in premiera pentru copii spectacolul "Arena Surprizelor" cu participantii de la Next Star, Circul Globus si Romanii au Talent. Evenimentul se va(...)

ANUNT ACORDARE ALIMENTE LUNA MARTIE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritatile locale, se vor distribui la Caminul Cultural Domnesti, Sos. Alexandru Ioan Cuza nr. 33, judet Ilfov, in zilele de21(...)

INVITATIE LA LECTIA DESCHISA PRILEJUITA DE SARBATORILE DE PRIMAVARA

INVITATIE ADRESATA FAMILIILOR ELEVILOR CURSANTI AI SCOLILOR DE TEATRU SI DANS Sambata 02 Martie 2019, intre orele 18:00-19:00 la Sala de Festivitati a Gradinitei "Taramul Prieteniei" va invitam sa(...)

INFORMARE TRAGERI POLIGON DOMNESTI

In perioadele 12-14.03.2019,in intervalul orar08:00-16:00; 18-21.03.2019,in intervalul orar08:00-23:00; 26-28.03.2019, in intervalul orar 08:00-23:00, in poligonul Domnesti, se vor executa trageri cu(...)

INFORMARE DSP ILFOV

Avand in vedere Protocolul de Colaborare incheiat in data de 11.01.2019 intre Institutul Oncologic "Prof. dr. Al Trestioreanu" Bucuresti si Patriarhia Romana, in vigoare si in anul 2019, cu scopul(...)

ANUNT IMPORTANT!

Conform Hotararii Consiliului General al Municipiului Bucuresti nr. 838 din 12.12.2018 se acorda gratuitate la transportul public local de calatori pentru toti elevii din invatamantul preuniversitar(...)

Vă informez și pe această cale că lucrările de remediere ale întreruperilor de curent continuă, echipajele ENEL de intervenție aflându-se pe teren în comuna noastră de la(...)

ANUNT REINCARCARE ABONAMENTE STB

Elevii si studentii care frecventeaza cursuri scolare la zi in afara localitatii sunt rugati sa aduca urgent, la biroul Asistenta Sociala, din cadrul Primariei Comunei Domnesti,cardurile STB pentru(...)