INSTIINTARE EFECTUARE TRATAMENTE COMBATERE LARVE INSECTE DE DISCONFORT

Consiliul Judetean Ilfov prin Serviciul Judetean de Dezinsectie si Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamente avio pentru combaterea larvelor insectelor de disconfort. Actiunea se va aface cu(...)

Hotărârea nr. 289 din 14 mai 2019 privind declanșarea procedurilor de expropriere a imobilelor proprietate privată situate pe amplasamentul suplimentar, care fac parte din coridorul de(...)

Anunț

în scopul popularizării locurilor de muncă vacante de pe litoral, mai exact Stațiunea Mamaia și Satul de Vacanță

în atenția operatorilor de calculator ai birourilor electorale ale secțiilor de votare din județul Ilfov, participanți la procesul electoral din data de 26 mai 2019.

privind combaterea buruienii AMBROZIA

ANUNŢ DE PARTICIPARE

pentru acordarea de finanţări nerambursabile de la bugetul local al Comunei Domneşti pentru structurile sportive din Comuna Domneşti

E-distribuție Muntenia,