RER Ecologic Service București REBU SA anunță persoanele fizice și juridice de pe raza localității Domnești

ANUNT REFERITOR LA ZIUA NATIONALA DE CURATENIE 2018

In data de 15.09.2018, Asociatia Viitorul in Zori (Let's do it Romania) va derula proiectul "Ziua Nationala de Curatenie - 2018", desfasurat in context global in 150 de tari sub numele de World(...)

ANUNT PRIVIND ABONAMENTELE RATB PENTRU ELEVI SI STUDENTI

Începând cu luna septembrie 2018, elevii și studenții care frecventează cursuri școlare la zi în afara localității sunt rugați să aducă la biroul Asistență Socială din(...)

ANUNT ACORDARE ALIMENTE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritatile locale se vor distribui la Caminul Cultural Domnesti, din Sos. Alexandru Ioan Cuza nr. 33, in zilele de 13.09.2018 si(...)

ANUNT!

In data de 31.08.2018 in intervalul orar 09.00-17.00 se va intrerupe alimentarea cu energie electrica a locurilor de consum situate in ZONA PRIMARIA DMNESTI- CLIENTI CASNICI - SOS. TUDOR(...)

ANUNT IMPORTANT!

In data de 29.08.2018 in intervalul orar 09.00-17.00 se va intrerupe alimentarea cu energie electrica a locurilor de consum situate in ZONA PRIMARIA DMNESTI- CLIENTI CASNICI - STR. CIUTACI, STR.(...)

ANUNȚ AL SERVICIULUI JUDEȚEAN DE DEZINSECȚIE ȘI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV

Consiliul Județean Ilfov prin Serviciul Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov

Având în vedere că au fost depistate focare în județul Ilfov și în conformitate cu Hotărârea nr. 2/23.08.2018 a Instituției Prefectului Județul Ilfov - Centrul(...)