Exportă PDF - ANUNȚ IMPORTANT Tipăreşte pagina - ANUNȚ IMPORTANT Trimite unui prieten - ANUNȚ IMPORTANT

publicat Marti , 26 Noiembrie 2019, 12:25

RER Ecologic Service București REBU SA

In perioada 30.11.2019-01.12.2019, in intervalul orar 08:00-15:00, Societatea RER Ecologic Service Bucuresti REBU SA va realiza activitatea de incheiere contracte si dotare cu recipiente pentru trei fractii de deseuri (reziduale, reciclabile, biodegradabile).
Pentru a putea intocmi documentele si a preda recipientele, cel putin o persoana titulara a proprietatii trebuie sa fie prezenta la domiciliu si sa detina un act de identitate.
Activitatea se va realiza pe urmatoarele artere: Alunisului, Azurului, Begoniei, Campionilor, Cerna, Chiparosului, Ciocarliei, Ciutaci, Coloana Infinitului, Craciunului, Craitei, Craitelor, Crengutei, Cristalelor, Curcubeului, Deltei, Diana, Drumul Targului, Duculescu, Elixirului, Fabulei, Felix, Fericirii, Floare de Tei, Foisorului, Fortului Sarbi, Fortuna, Fosnetului, Garii, Garofitei, Geniului, Ghioceilor, Gladiolelor, Govora, Gratioasa, Herminei, Inclinata, Piatra Craiului, Irisului, Jiului, Laurului, Levantica, Liliacului, Lipovei, Livezi, Luminitei, Magnoliei, Malinului, Maramures, Melodiei, Mesteacanului, Mirandei, Muntii Rodnei, Narciselor, Occidentului, Olteanului, Onix, Panselelor, Pietrariei, Platinei, Podului, Poeziei, Poiana Narciselor, Povernei, Privighetorilor, Rondului, Rozmarin, Rubinului, Salciei, Sarbi, Sere-Canal, Sf. Dumitru, Simfoniei, Slanic, Smaraldului, Soarelui, Sperantei, Sucevita, Tania, Teiului, Tismana, Tudor Vladimirescu, Varsatorului, Vestitorilor, Victoriei, Viorelelor, Zambilelor, Zavoiului, Zefirului si Zorelor.

Fişiere - ANUNȚ IMPORTANT