ANUNȚ IMPORTANT privind Serviciul de Permanenta la Primaria Domnesti

ANUNȚ IMPORTANT privind Serviciul de Permanenta la Primaria Domnesti

publicat Joi , 8 Iunie 2017, 19:10

Având în vedere atentionarile meteo-hidrologice, pentru asigurarea stării de operativitate și a capacității optime de intervenție a autorităților administrației publice locale și funcționarea corespunzătoare a comitetelor locale pentru situații de urgență, se va institui Serviciul de Permanență la sediul Primăriei Comunei Domnești, conform graficului atașat.
Situațiile de urgență generate pot fi raportate la următoarele numere de telefon: 021/351.52.56(57), persoanelor care fac parte din Serviciul de Permanență.