ANUNȚ IMPORTANT privind Serviciul de Permanenta la Primaria Domnesti

ANUNȚ IMPORTANT privind Serviciul de Permanenta la Primaria Domnesti

publicat Joi , 29 Iunie 2017, 20:09

Având în vedere Ordinul Prefectului nr. 173/2017 privind Programul de masuri pentru atenuarea si diminuarea efectelor negative ale caniculei si secetei in perioada de vara pe teritoriul judetului Ilfov si adresele Institutiei Prefectului primite in cursul zilei de astazi 29 iunie 2017, pentru asigurarea stării de operativitate și a capacității optime de intervenție a autorităților administrației publice locale și funcționarea corespunzătoare a comitetelor locale pentru situații de urgență, se va institui Serviciul de Permanență la sediul Primăriei Comunei Domnești in perioada 29 iunie ora 17:00 - 02 iulie 2017 ora 08:00, conform graficului atașat.
Situațiile de urgență generate pot fi raportate la următoarele numere de telefon/fax: 021/351.52.56(57), persoanelor care fac parte din Serviciul de Permanență.