ANUNT IN ATENTIA PROPRIETARILOR DE PE STR. OCCIDENTULUI

ANUNT IN ATENTIA PROPRIETARILOR DE PE STR. OCCIDENTULUI

Exportă PDF - ANUNT IN ATENTIA PROPRIETARILOR DE PE STR. OCCIDENTULUI Tipăreşte pagina - ANUNT IN ATENTIA PROPRIETARILOR DE PE STR. OCCIDENTULUI Trimite unui prieten - ANUNT IN ATENTIA PROPRIETARILOR DE PE STR. OCCIDENTULUI

publicat Joi , 27 Septembrie 2018, 14:16

Avand in vedere ca in sedinta CLD din data de 31.08.2017 a fost aprobat obiectivul de investitii "Extindere conducta gaze naturale pe Str. Occidentului" si a fost incheiat contractul de cofinantare cu S.C. Distrigaz Sud Retele S.R.L., este necesar sa se achite costul unui bransament de catre cel putin un proprietar de pe strada mentionata si sa se faca dovada achitarii acestuia la sediul Primariei Comunei Domnesti.

Fara plata acestui bransament nu se va autoriza lucrarea si nu se va da spre proiectare si executie.