ANUNT REINCARCARE ABONAMENTE STB

ANUNT REINCARCARE ABONAMENTE STB

Exportă PDF - ANUNT REINCARCARE ABONAMENTE STB Tipăreşte pagina - ANUNT REINCARCARE ABONAMENTE STB Trimite unui prieten - ANUNT REINCARCARE ABONAMENTE STB

publicat Marti , 11 Decembrie 2018, 10:12

In intervalul 21.12.2018-01.01.2019, elevii si studentii care frecventeaza cursuri scolare la zi in afara localitatii sunt rugati sa aduca la Compartimentul Asistenta Sociala din cadrul Primariei Comunei Domnesti abonamentele STB eliberate de institutia noastra pentru reincarcarea acestora pe lunile ianuarie si februarie.

In cazul in care nu respectati acest termen, nu va mai putem include in aceasta serie de reincarcare a abonamentelor.

Cei care nu au depus solicitare anterior sunt rugati sa prezinte, in perioada sus mentionata, urmatoarele documente:

- carnetul de elev, respectiv legitimatia de student, vizate pentru anul scolar 2018-2019;

- actul de identitate al elevului (certificat de nastere sau carte de identitate, cuviza de flotant daca este cazul);

- cardul STB.