COMUNICAT DE PRESA SPECTACOL TEATRAL DE COMEDIE

COMUNICAT DE PRESA SPECTACOL TEATRAL DE COMEDIE

publicat Luni , 22 Iulie 2019, 16:09

Consiliul Local si Primaria Comunei Domnesti Ilfov organizeaza, in cadrul Campaniei Culturale pentru Tineret si Adulti, specatcolul teatral de comedie "O Noapte pe Dos" de Xavier Durringer, sambata 27 Iulie 2019, intre orele 20:00-21:00 la sala de spectacole a Gradinitei "Taramul Prieteniei".
Evenimetul, organizat de firma Climat Media Production, a fost gazduit de catre Teatrul de Arta din Bucuresti si a participat la festivaluri de gen, bucurandu-se de un real succes.
Spectacolul este destinat tinerilor peste 16 ani si adultilor.
Intrarea este libera, iar accesul in sala de spectacole este permis incepand cu ora 19:45.
Comunicatul de presa este dedicat tuturor cetatenilor din localitate interesati de evenimente artistice spciale.
Va asteptam cu interes!