Mesajul domnului Primar Ghiță Ioan Adrian cu ocazia implementării sistemului achitării taxelor și impozitelor online

Dragii mei, Primăria noastră vă oferă de acum posibilitatea de a achita taxele și impozitele online, fără a vă mai deplasa la ghișeele destinate plăților. Sistemul online a fost(...)

A fost implementat sistemul de plăti online a taxelor și impozitelor, care vine în serviciul cetătenilor. Serviciul este funcțional, iar pentru a afla cum îl puteți folosi, accesați(...)

Pasii care trebuie urmati pentru a accesa sistemul de plati si consultare

Pasii care trebuie urmati pentru a accesa sistemul de plati si consultare, si pentru a-l utiliza sunt urmatorii:

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor distribui la CĂMINUL CULTURAL DOMNEȘTI, Sat Domneşti (Comuna Domneşti), Şoseaua Alexandru Ioan Cuza(...)

ANUNȚ IMPORTANT privind Serviciul de Permanenta la Primaria Domnesti

Având în vedere atentionarile meteo-hidrologice, pentru asigurarea stării de operativitate și a capacității optime de intervenție a autorităților administrației publice locale și(...)

ATENȚIONARE METEO-HIDROLOGICĂ

HIDROLOGICĂ ISUBIF COD GALBEN-intervalul 08.06.2017 ora 00:00-09.06.2017 ora 16:00 Bazinul hidrografic Argeș-jud. Ilfov ANM ISUBIF COD GALBEN-intervalul 07.06.2017 ora 18:00-08.06.2017 ora(...)

Joi 25.05.2017, va avea loc în comuna noastră evenimentul comemorativ - religios "ZIUA EROILOR NOȘTRI / ÎNĂLȚAREA DOMNULUI", care se va desfășura după cum urmează:• Biserica(...)

ANUNȚ IMPORTANT DE INFORMARE AL CFR

Compania Nationala de Cai Ferate "CFR"-SA, Sucursala Regionala Bucuresti, anunta ca in perioada 23/24, 24/25, 25/26 si 26/27.05.2017 intre orele 23:30-04:30,se vor executa lucrari de reabilitare(...)

ANUNȚ IMPORTANT DE INFORMARE AL DSP ILFOV

Consiliul Județean Ilfov a dispus efectuarea de tratamente pentru combaterea capuselor si a insectelor de disconfort adulti pe intreg arealul judetului Ilfov, in urma numarului ridicat al(...)