ANUNȚ ACORDARE ALIMENTE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor preda la Căminul Cultural Domnești în zilele de 14 și 15 DECEMBRIE 2017 începând cu(...)

ANUNȚ ACORDARE ALIMENTE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor preda la Căminul Cultural Domnești înzilele de 16 și 17 NOIEMBRIE 2017începând cu(...)

“ Bisericile satului Nostru”

Pe data de 8 noiembrie 2017, sub auspiciile proiectului primariei Domnesti, numit sugestiv “ Bisericile satului Nostru”, a avut loc celebrarea sarbatorii crestinesti Sfintii Arhangheli(...)

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor distribui la CĂMINUL CULTURAL DOMNEȘTI, Sat Domneşti (Comuna Domneşti), Şoseaua Alexandru Ioan Cuza(...)

AFIR

COMUNICAT DE PRESA

Brigada 30 Gardă "Mihai Viteazul"

Lucrări de modernizare şi investiții.

Ordinul de începere cu predare de amplasament pentru obiectivul de investiție denumit "Modernizare sistem rutier Şoseaua Caragea Vodă, Şoseaua Curtea Domnească, Strada Valea Argeşului,(...)

Mesajul primarului Comunei Domnesti, domnul Adrian Ghita, de Ziua Armatei Romaniei

Astăzi este Ziua Armatei Române! Sărbătoarea marchează eliberarea, în 1945, a oraşului Carei de sub ocupaţia horthysto-hitleristă. A fost ultimul teritoriu românesc eliberat(...)