INFORMATII OMAGIERE 50 DE ANI DE CASATORIE

Cuplurile care s-au casatorit in anul 1968 si intrunesc urmatoarele conditii, aprobate in proiectul "Generatia de Aur - 50 de ani de casatorie", care ii va omagia, respectiv: - perioada de oficiere a(...)

ANUNT IMPORTANT!

In data de 20.08.2018 in intervalul orar 09.00-17.00 se va intrerupe alimentarea cu energie electrica a locurilor de consum situate in ZONA PRIMARIA DMNESTI- CLIENTI CASNICI - STR. PRINCIPALA ZONA(...)

COMUNICAT AFIR

Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale vine in sprijinul solicitantilor Programului National de Dezvoltare Rurala 2014-2020 (PNDR 2020) cu precizari referitoare la amenajarile pentru(...)

COMUNICAT AFIR

Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale anunta deschiderea sesiunii de primire a solicitarilor de finantare a investitiilor pentru procesarea produselor agricole la nivel national, inclusiv(...)

ANUNȚ AL SERVICIULUI JUDEȚEAN DE DEZINSECȚIE ȘI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV

Consiliul Județean Ilfov prin Serviciul Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamenteaviopentru combaterea larvelorinsectelor de disconfortin Comuna Domnesti in(...)

ANUNT AL SERVICIULUI JUDETEAN DE DEZINSECTIE SI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV

Consiliul Județean Ilfov prin Serviciul Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamente pentru combaterea insectelor de disconfort (tantari adulti)in Comuna Domnesti in(...)