ANUNȚ IMPORTANT pentru elevii și studenții care frecventează cursuri școlare la zi în afara localității

Elevii și studenții care frecventează cursuri școlare la zi în afara localității sunt rugați să aducă la biroul Asistență Socială din cadrul Primăriei Comunei Domnești, cardurile(...)

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor distribui la CĂMINUL CULTURAL DOMNEȘTI, Sat Domneşti (Comuna Domneşti), Şoseaua Alexandru Ioan Cuza(...)

Mesajul domnului Primar Ghiță Ioan-Adrian cu ocazia Zilei Naționale a României

Dragi Domneşteni, Ziua de 1 Decembrie este providenţială. Ea urmează zilei naţionale creştin-ortodoxe, adică Sărbătorii Sfântului Apostol Andrei, care pare ar fi Ocrotitorul(...)

Dispoziția nr. 389/09.11.2016 privind delimitarea, numerotarea și stabilirea sediilor secțiilor de votare pentru Alegerile parlamentare din 11.12.2016