Având în vedere apropierea sezonului rece, rugăm toți cetățenii care nu și-au încheiat contract cu SC APĂ-CANAL ILFOV SRL, să se prezinte la sediul secundar (vis-à-vis(...)

CONSILIUL JUDEȚEAN ILFOV prin SERVICIUL JUDEȚEAN DE DEZINSECȚIE ȘI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV, va efectua tratamente TERESTRU pentru combaterea insectelor în perioada 19.09 - 25.09.2016 (de(...)

ENEL DISTRIBUȚIE MUNTENIA VA ÎNTRERUPE ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICĂ A URMĂTOARELOR LOCURI DE CONSUM: PRIMĂRIA DOMNEȘTI (CL. CASNICI ȘOS. BUCUREȘTI-DOMNEȘTI - ZONA STAȚIA ELECTRICĂ(...)

Mesajul de început de an școlar 2016-2017 al D-lui Primar Ghiță Ioan-Adrian

Stimate cadre didactice, dragi părinți, iubiți elevi, începutul anului școlar vine de fiecare dată cu fiorii emoției încrederii și optimismului, pășind cu toții pe poarta(...)