ANUNT IMPORTANT

Urmare conditiilor meteo nefavorabile (vant puternic) din ziua de vineri 23 august 2019, Consiliul Judetean Ilfov prin Serviciul Judetean de Dezinsectie si Ecologizare Mediu Ilfov, a amanat(...)

INSTIINTARE PRIVIND CAMPANIA DE DEPISTARE A CANCERULUI DE COL UTERIN

Avand in vedere Protocolul de colaborare incheiat intre Institutul Oncologic din Bucuresti si Patriarhia Romana, promovat de Directia de Sanatate Publica a judetului Ilfov, cu scopul organizarii unor(...)

INSTIINTARE EFECTUARE TRATAMENTE COMBATERE TANTARI ADULTI

Consiliul Judetean Ilfov prin Serviciul Judetean de Dezinsectie si Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamente pentru combaterea insectelor de disconfort (tantari adulti). Perioada aplicarii(...)

ANUNT ACORDARE ALIMENTE LUNA AUGUST

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritatile locale, se vor distribui la Caminul Cultural Domnesti, sat Domnesti, Soseaua Alexandru Ioan Cuza nr. 33, judet Ilfov, in(...)

ANUNT IMPORTANT!

Având în vedere ca au fost depistate focare de Pesta Porcina Africană in județul Ilfov si in conformitate cu Hotararea nr. 24/01.08.2019 a Instituției Prefectului Județul Ilfov -(...)

INSTIINTARE EFECTUARE TRATAMENTE PENTRU COMBATEREA LARVELOR INSECTELOR DE DISCONFORT

Consiliul Judetea Ilfov prin Serviciul Judetean de Dezinsectie si Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamente avio pentru combaterea larvelor insectelor de disconfort pe raza localitatii Domnesti(...)

INSTIINTARE INTRERUPERI PROGRAMATE IN ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICA

Pentru lucrarile anuale de reparatii si intretinere instalatii si retele electrice, precum si posturi de transformare, E-Distributie Muntenia anunta intreruperea furnizarii energiei electrice in(...)

ANUNȚ PREALABIL PRIVIND INCEPEREA LUCRARILOR DE INREGISTRARE SISTEMATICA A IMOBILELOR

Unitatea administrativ-teritorialăDOMNESTIdin județul ILFOV anunță inceperea lucrarilor de inregistrare sistematica a imobilelor în Sistemul Integrat de Cadastru și Carte Funciară din(...)