MESAJUL DOMNULUI PRIMAR GHIȚĂ IOAN-ADRIAN CU OCAZIA SFINTELOR SĂRBĂTORI DE PAȘTE

Azi, în zi de sărbătoare, se coboară liniştea şi pacea.E ziua în care iertăm şi dăruim.Minunea Învierii Domnului Iisus Hristos să dăinuie în inimile voastre, să vă(...)

ANUNȚ AL SERVICIULUI JUDEȚEAN DE DEZINSECȚIE ȘI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV

Consiliul Județean Ilfov prin Serviciul Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov, va efectua tratamente pentru combaterea larvelor insectelor de disconfort.Tratamentul se va efectua(...)

Brigada 30 Gardă "Mihai Viteazul", informează populația locală că în perioadele 03-04 aprilie 2017, 10-14 aprilie 2017, 17-21 aprilie 2017 și 24-28 aprilie 2017 între orele(...)

ANUNȚ AL SERVICIULUI JUDEȚEAN DE DEZINSECȚIE ȘI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV pentru perioada 04 aprilie-10 aprilie 2017

Consiliul Judetean Ilfov prin Serviciul Județean de Dezinsecție si Ecologizare Mediu Ilfov, va efectua tratamente pentru combaterea insectelor de disconfort.Tratamentul se va efectua TERESTRU - in(...)

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor distribui la CĂMINUL CULTURAL DOMNEȘTI, Sat Domneşti (Comuna Domneşti), Şoseaua Alexandru Ioan Cuza(...)

În conformitate cu prevederile Legii nr. 273/2006 privind finanțele publice locale, Primăria Comunei Domnești supune dezbaterii publice, Bugetul de venituri și cheltuieli inițial al(...)

ANUNȚ IMPORTANT, ENEL DISTRIBUȚIE MUNTENIA PENTRU 17.03.2017 ORELE 09:00-17:00

Întreruperea alimentării cu energie electrică a următoarelor locuri de consum situate in: PRIMARIA DOMENSTI -CL.CASNICI-ZONA TEGHES IN TOTALITATE, PT50309 O.M.S TRANS, PT5120BOSCU, PT5121(...)

ANUNȚ IMPORTANT DE INFORMARE

PLAN DE MĂSURI ÎN FOCARUL DE PSEUDOPESTA