ORGANIZARE EVENIMENT "GENERATIA DE AUR-50 DE ANI DE CASATORIE" EDITIA a-V-a

Consiliul Local Domnesti si Primaria Comunei Domnesti Ilfov organizeaza "Generatia de Aur - 50 de ani de casatorie" Editia a-V-a eveniment social-omagial la nivel de localitate in data de 29 August(...)

INSTIINTARE PRIVIND RACORDAREA LA RETEAUA PUBLICA DE CANALIZARE

Urmare raportului de inspectie efectuat de catre Garda Nationala de Mediu si conform prevederilor articolelor din Legea nr. 241/2006 actualizata, va solicitam sa va racordati la reteaua publica de(...)

INSTIINTARE TRAGERI POLIGON DOMNESTI

In perioadele 01-02.08.2019, 05-09.08.2019, 12-16.08.2019, 19-23.08.2019, 26-30.08.2019 in intervalul orar 08:00-23:00 in Poligonul Domnesti se vor executa trageri cu munitie de razboi.

INSTIINTARE INTRERUPERI PROGRAMATE IN ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICA

Pentru lucrarile anuale de reparatii si intretinere instalatii si retele electrice, precum si posturi de transformare, E-Distributie Muntenia anunta intreruperea fuurnizarii energiei electrice in(...)

INSTIINTARE INTRERUPERI PROGRAMATE IN ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICA

Pentru lucrarile anuale de reparatii si intretinere instalatii si retele electrice, precum si posturi de transformare, E-Distributie Muntenia anunta intreruperea furnizarii energiei electrice in(...)