ANUNT ACORDARE ALIMENTE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritatile locale se vor distribui la Caminul Cultural Domnesti, din Sos. Alexandru Ioan Cuza nr. 33, in zilele de 13.09.2018 si(...)

ANUNT!

In data de 31.08.2018 in intervalul orar 09.00-17.00 se va intrerupe alimentarea cu energie electrica a locurilor de consum situate in ZONA PRIMARIA DMNESTI- CLIENTI CASNICI - SOS. TUDOR(...)

ANUNT IMPORTANT!

In data de 29.08.2018 in intervalul orar 09.00-17.00 se va intrerupe alimentarea cu energie electrica a locurilor de consum situate in ZONA PRIMARIA DMNESTI- CLIENTI CASNICI - STR. CIUTACI, STR.(...)

ANUNȚ AL SERVICIULUI JUDEȚEAN DE DEZINSECȚIE ȘI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV

Consiliul Județean Ilfov prin Serviciul Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov

Având în vedere că au fost depistate focare în județul Ilfov și în conformitate cu Hotărârea nr. 2/23.08.2018 a Instituției Prefectului Județul Ilfov - Centrul(...)

INFORMATII OMAGIERE 50 DE ANI DE CASATORIE

Cuplurile care s-au casatorit in anul 1968 si intrunesc urmatoarele conditii, aprobate in proiectul "Generatia de Aur - 50 de ani de casatorie", care ii va omagia, respectiv: - perioada de oficiere a(...)

ANUNT IMPORTANT!

In data de 20.08.2018 in intervalul orar 09.00-17.00 se va intrerupe alimentarea cu energie electrica a locurilor de consum situate in ZONA PRIMARIA DMNESTI- CLIENTI CASNICI - STR. PRINCIPALA ZONA(...)

COMUNICAT AFIR

Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale vine in sprijinul solicitantilor Programului National de Dezvoltare Rurala 2014-2020 (PNDR 2020) cu precizari referitoare la amenajarile pentru(...)

COMUNICAT AFIR

Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale anunta deschiderea sesiunii de primire a solicitarilor de finantare a investitiilor pentru procesarea produselor agricole la nivel national, inclusiv(...)