Comunicat de presa Festivalul Copilor "Ciresar" editia a II a - 22 si 23 Iunie 2018

Consiliul Local si Primaria Domnesti in parteneriat cu Firma Romania Events specializata in domeniul divertismentului pentru copii, Firma CAIA - Teatrul de papusi si marionete "Aschiuta" si ansamblul(...)

ANUNT IMPORTANT

ENEL DISTRIBUȚIE MUNTENIA PENTRU 22.06.2018 orele 09:00-17:00 Întreruperea alimentării cu energie electrică a următoarelor locuri de consum:PT 20892 SC. ZENA, PT 2435 LOC. APOSTOLACHE,(...)

Informare sistare furnizare apă potabilă in Comuna Domnesti

Invitatie Enel Distributie Muntenia

Actualizare contracte de furnizare a energei electrice

Festivalul Copiilor ediția a II-a "Cireșar" Domnești, 22-23 iunie 2018

- Invitatia; - Fisa de date a achizitiei; - Caiet de sarcini; - Contractul de achizitie publica; - Scrisoarea de inaintare; - Scrisoarea de garantie; - Declaratii; - Formular oferta; - Lista cu(...)

RER Ecologic Service București REBU SA anunță persoanele fizice si juridice de pe raza Comunei Domnești