noua numerotare a secțiilor de votare din localitatea Domnești, jud. Ilfov:

INTRERUPERI PROGRAMATE IN ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICA

Pentru lucrarile de revizii, reparatii si modernizari in retea E-Distibutie Muntenia anunta intreruperea furnizarii energiei electrice in timpul lucrarilor in comuna Domnesti, strada Duculescu,(...)

INSTIINTARE TRAGERI POLIGON DOMNESTI

In perioadele 02-03.05.2019, 07-09.05.2019, 13-16.05.2019, 21-23.05.2019, 29-30.05.2019, intre orele 08:00-23:30, in poligonul Domnesti, se vor executa trageri cu munitie de razboi.

ÎNTRERUPERI PROGRAMATE ÎN ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICĂ

Pentru lucrarile de reparatii si intretinere instalatii si retele electrice, precum si posturi de transformare, E-Distributie Muntenia anunta intreruperea furnizarii energiei electrice in timpul(...)

ANUNŢ

afişarea publică a documentelor tehnice ale cadastrului