ANUNT IMPORTANT!

In data de 27.07.2017 in intervalul orar 09:00-17:00 se va intrerupe alimentarea cu energie electrica a locurilor de consum situate in PT 20681 CAMP PRODAL, PRIMARIA DOMNESTI-CL. CASNICI STR. TUDOR(...)

INFIINTARE CENTRU DE COLECTARE PENTRU PERSOANE SINISTRATE

Avand in vedere efectele inundatiilor din ultima perioada asupra unui numar mare de cetateni din judetele afectate, Primaria Comunei Domnesti, infiinteaza un Centru de Colectare pentru sprijinirea(...)

ANUNT ACORDARE ALIMENTE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritatile locale se vor distribui la Caminul Cultural Domnesti, din Sos. Alexandru Ioan Cuza nr. 33, in zilele de 26.07.2018 si(...)

ANUNT IMPORTANT PRIVIND LINIA DE AUTOBUZ 428 - TEGHES

Avand in vedere lucrarile de amenajare a zonei capatului de linie428 din comuna Domnesti, sat Teghes,va informam ca autobuzul RATB va efectua manevra de intoarcere, pana la finalizarea acestora, in(...)

ANUNT IMPORTANT

In atentia proprietarilor de pe Strada Salciei, comuna Domnesti, judet Ilfov - referitor la obiectivul de investitii "Extindere conducta gaze naturale pe Strada Salciei".