Serviciul de Permanență la UAT Comuna Domnești

INSTIINTARE TRAGERI POLIGON DOMNESTI

In perioadele 03-04 Iulie 2019 in intervalul orar 08:00-16:00, 10-11 Iulie 2019 in intervalul orar 08:00-16:00, 17-18 Iulie 2019 in intervalul orar 08:00-16:00, 24-25 Iulie 2019 in intervalul orar(...)

REPROGRAMARE INTRERUPERE ALIMENTARE ENERGIE ELECTRICA

Pentru efectuarea unor lucrari de modernizare, reparatii si intretinere a instalatiilor electrice, din cauza refuzului clientilor de efectuare a lucrarii in data de 18.07.2019 aceasta se(...)

INSTIINTARE EFECTUARE TRATAMENTE COMBATERE TANTARI ADULTI

Consiliul Judetean Ilfov prin Serviciul Judetean de Dezinsectie si Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamente pentru combaterea insectelor de disconfort (tantari adulti). Perioada aplicarii(...)

ANUNT ACORDARE ALIMENTE LUNA IUNIE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritatile locale se vor distribui la Caminul Cultural Domnesti - sat Domnesti, Sos. Alexandru Ioan Cuza nr. 33, judet Ilfov in(...)

INSTIINTARE EFECTUARE TRATAMENTE COMBATERE INSECTE DISCONFORT ADULTI

Consiliul Judetean Ilfov prin Serviciul Judetean de Dezinsectie si Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamente pentru combaterea insectelor de disconfort adulti in perioada 25 Iunie - 1 Iulie 2019,(...)

INTRERUPERI PROGRAMATE IN ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICA

Pentru lucrarile anuale de reparatii si intretinere instalatii si retele electrice, precum si posturi de transformare, E-Distributie Muntenia anunta intreruperea furnizarii energiei electrice in(...)

INTRERUPERI PROGRAMATE IN ALIMENTAREA CU ENERGIE ELECTRICA

In data de 18 Iulie 2019 in intervalul orar 09:00-17:00 se va intrerupe alimentarea cu energie electrica a locurilor de consum situate in : PT 2427 INOX STYLE, PT 20971 ELCO ILFOV, PT 2879 PRIMARIA(...)