COMUNICAT AFIR

Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale vine in sprijinul solicitantilor Programului National de Dezvoltare Rurala 2014-2020 (PNDR 2020) cu precizari referitoare la amenajarile pentru(...)

COMUNICAT AFIR

Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale anunta deschiderea sesiunii de primire a solicitarilor de finantare a investitiilor pentru procesarea produselor agricole la nivel national, inclusiv(...)

ANUNȚ AL SERVICIULUI JUDEȚEAN DE DEZINSECȚIE ȘI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV

Consiliul Județean Ilfov prin Serviciul Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamenteaviopentru combaterea larvelorinsectelor de disconfortin Comuna Domnesti in(...)

ANUNT AL SERVICIULUI JUDETEAN DE DEZINSECTIE SI ECOLOGIZARE MEDIU ILFOV

Consiliul Județean Ilfov prin Serviciul Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov va efectua tratamente pentru combaterea insectelor de disconfort (tantari adulti)in Comuna Domnesti in(...)

COMUNICAT AFIR din 02.08.2018

A fost lansata Submasura 3.1 Sprijin pentru participarea pentru prima data la scheme de calitate.

COMUNICAT AFIR DIN 01.08.2018

AFIR a publicat o noua versiune a Ghidului de implementare privind sprijinul pentru functionarea si animarea GAL-urilor.