Elevii și studenții care frecventează cursuri școlare la zi în afara localității sunt rugați să aducă la biroul Asistență Socială din cadrul Primăriei Comunei Domnești,(...)

ANUNT IMPORTANT

ANUNȚ FOARTE IMPORTANT AL OFICIULUI JUDEȚEAN DE ZOOTEHNIE ILFOV

ANUNȚ ACORDARE ALIMENTE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor preda la Căminul Cultural Domnești în zilele de 14 și 15 DECEMBRIE 2017 începând cu(...)

ANUNȚ ACORDARE ALIMENTE

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor preda la Căminul Cultural Domnești înzilele de 16 și 17 NOIEMBRIE 2017începând cu(...)

“ Bisericile satului Nostru”

Pe data de 8 noiembrie 2017, sub auspiciile proiectului primariei Domnesti, numit sugestiv “ Bisericile satului Nostru”, a avut loc celebrarea sarbatorii crestinesti Sfintii Arhangheli(...)

Pachetele cu alimente pentru persoanele defavorizate acordate de autoritățile locale, se vor distribui la CĂMINUL CULTURAL DOMNEȘTI, Sat Domneşti (Comuna Domneşti), Şoseaua Alexandru Ioan Cuza(...)